Píšem ti

Autor: Soňa Hochsteigerová | 23.1.2013 o 16:14 | (upravené 23.1.2013 o 16:24) Karma článku: 5,81 | Prečítané:  199x

Dnes je vraj ideálny deň na to, aby som ti napísala, to mi povedalo moje vnútro. Tak ti píšem. :) Ahoj, duša nádherná. Chcem ti povedať, že si tým najdokonalejším prevedením seba samého a že krajším už nikdy nebudeš. Chcem ti povedať, že si krásny presne taký aký si, lebo nebyť teba svetu by niečo chýbalo. A mne tiež.

 

 

Buď vždy sám sebou, lebo len tak si krásny. Počúvaj svoj vnútorný hlas a daj mu voľný priechod, lebo to práve on ti pomáha uskutočňovať tvoje sny. Bez neho by si ani nevedel, že nejaké sny máš. Neboj sa kráčať v súlade s jeho hlasom. On ti nikdy nechce ublížiť. Je tvojim radcom a priateľom, tvojim kompasom na ceste životom. Vedie ťa na tie najkrásnejšie mieste a dáva ťa do kontaktu s ľuďmi, s ktorými byť máš. Ukazuje ti zázraky života a prostredníctvom emócií ti dáva najavo, že žiješ.

Ten balík emócií, ktorý si so sebou nesieš, všetky tvoje spomienky, sny a nádeje vytvárajú jeden nádherný celok, vytvárajú teba. Človeka. Ľudskú bytosť neopísateľne originálnu a výnimočnú vo svojej podstate. Nechci byť iný než si. Keby si mal byť iný, tak by si iný bol. Ale ja ťa iného nechcem. Prijímam ťa takého aký si, nech si aký chceš. Viem, že je to tak v poriadku.

Nie si dokonalý a nikdy ani nebudeš. Ale môžeš byť lepším ako si bol včera. Vždy je tu priestor pre rast a zdokonaľovanie sa, no a tak je to v poriadku. Stagnácia prináša nudu a zabíja vnútorný život. Zmena ti prináša stimuly a dáva ti pocítiť veľkoleposť života. Prináša do tvojich dní niečo iné, niečo nové a prostredníctvom toho rastieš. A stávaš sa krásnejším :)

Si vzácny, lebo nikto ako ti už neexistuje. Žiješ neopakovateľným životom a zanechávaš stopu na všetkom, čoho sa dotkneš. Meníš, tvoríš, buduješ. A ja verím, že robíš tento svet lepším, alebo aspoň takým, akým chceš. :)

Veľa lásky, Sunny.


Pre teba :) : https://www.youtube.com/watch?v=o84o84JNSnI

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?